Teretulemast ewShop kodulehele.

Ostukorv (0)

ewShop e-poe kasutustingimused.

  

1. ewShop on EW Sound & Light OÜ'le kuuluv e-pood. E-poest on võimalik osta kaupu interneti teel. Kauba hind või kauba saadavus võib reaalajas ja ette teatamata muutuda. Kui ostja on esitanud tellimuse enne vastavate tingimuste muutmist, kehtivad ostjale tellimuse hetkel kehtinud lepingutingimused. ewShop'il on õigus e-poe vahendusel sõlmitud lepingust sanktsioonideta taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata, kui kaup on laost otsa saanud, kui kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu. Kui e-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa.

2. Ostukorvi lehel saab tellija soovi korral muuta ostukorvi sisu. Pärast tarneaadressi sisestamist ning tellimuse kinnitamist enam ostukorvi sisu muuta ei saa ning ostukorv tühjendatakse toodetest. Kui katkestate tellimuse pärast tellimuse sisestamist, tuleb kaubad ostukorvi uuesti valida. Kui tellimus ja kontaktandmed on korrektselt täidetud võib alustada ostu vormistamisega.

3. E-poes saab maksta valitud kauba eest ülekandega arve alusel. Arve saadetakse e-posti aadressile kolme tööpäeva jooksu peale ostu vormistamist. Ülekandes peab olema viidatud ülekande aluseks oleva arve numbrile.

4. Juhul kui tellimuse eest ei tasuta 3 tööpäeva jooksul alates arve väljastamisest siis on ewShop e-poel õigus tellimus tühistada.

5. Pärast kauba lisamist "Ostukorvi" on võimalik jätkata teiste kaupade sirvimist või sisestada tellimus. Pärast kaupade eest tasumist (pangaülekande tegemist) kuvatakse Teile tellimuste lehel kinnitus.

6. E-poes esitatud tellimused vaadatakse läbi samal päeval kui laekub müüja pangaarvele tellimuse eest tasutav summa ning ostjaga võetakse ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

7. Kaup tuuakse tellimuses sisestatud tarneaadressile kokkulepitud ajal vastavalt kauba saadavusele. Kaup antakse üle vaid ostjale. Kolmandale isikule antakse kaup üle vaid kokkuleppel ostjaga. Kaup tarnitakse üldjuhul ostjale 5 tööpäeva jooksul peale tellimuse eest tasu laekumist müüja arvele aga mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale arve eest tasumist.

8. Tarbijal on õigus 14-päeva jooksul teatada müüjale lepingust taganemise soovist ja nõuda kogu tasutud summa tagastamist. Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud kaup on valmistatud tarbija isiklikke vajadusi arvestades. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis.

9. Kauba tagastamiseks tuleb saata e-kiri aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Kirjas peab olema järgmine info: tagastatav kaup, tellimuse number ning arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda. Kauba eest tasutud summa tagastatakse ostja arveldusarvele viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest müüjani.

10. Ostjal on õigus lepingutingimustele mittevastava kauba puhul, mis ei vasta pakutud näidisele või on puudustega, esitada kaebus ning kaup tagastada. Puudusega kauba puhul on tarbijal õigus esitada müüjale kaebus kahe aasta jooksul alates kauba üleandmise päevast. Kaebus tuleb esitada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul alates kauba puuduse avastamisest. Hilisemate probleemide lihtsamaks lahendamiseks peaks tarbija säilitama kindlasti ostudokumendid (arve, leping jne), mis tõendavad, et kaup on ostetud ewShop e-poest. Ilma müüki tõendava dokumendita võib müüja/teenindaja probleemi lahendamata jätta.

11. E-poest ostetud kaupade või teenustega seotud kaebused tuleb edastada aadressile: EW Sound & Light OÜ, Raua tn. 1, 10124 Tallinn või e-posti aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Kauba saab ka tagastada eelnimetatud aadressile.

12. Puudusega kauba korral on tarbijal õigus: 1) Nõuda esmalt kauba tasuta parandamist või selle asendamist uue kaubaga. 2) Nõuda ostuhinna alandamist või lepingust taganemist, juhul kui: - müüjal ei ole võimalik kaupa parandada või asendada, - parandamine ebaõnnestub, - müüja ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud, - kauba parandamise või asendamisega on tarbijale tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.
Müüja ei vastuta kauba puuduste eest, mis on tekkinud kauba otstarbele mittevastava kasutamise, hooldamise või rikkumise tõttu.
Teave tellimuse kohta: E-R: 10.00-18.00 telefonil 6612768 või e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

13. ewShop veebipoel on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaubavarud on lõppenud ajaks millal Tellija on tasunud arve tellitava kauba eest ja juhul kui veebipoe andmebaasis esineb juhuslike vigu. ewShop veebipoel on õigus mistahes ajal teha e-poes muudatusi ilma Tellijaid sellest eelnevalt teavitamata. ewShop ei vastuta mistahes tehniliste probleemide tõttu e-poe kasutamise võimatuse tõttu Tellijale võimaliku tekkiva kahju eest, sh. tellitud toote hilisema kohaletoimetamise eest.