Meist

Uudised

Kontakt

EST

ENG

RUS

EST

ENG

RUS

INTEGREERITUD ÄRILAHENDUSED

Puhas ning selge heli tagab parima kommunikatsiooni!

Kes meist poleks kokkupuutunud koosolekuga, kus videopildi või heli vahendusel on halva või hullemal juhul katkeva, heli tõttu jäänud edastamata oluline osa infost - tulemuseks suuresti raisatud aeg ning ebamääraselt edastatud info. Kvaliteetne helisüsteem elimineerib selle ohu ning võimaldab keskenduda sellele, mis on tegelikult oluline - selge kommunikatsioon. 

Meie pakutavad helilahendused pakuvad puhast, müravaba heli kuid see on vaid algus - laialdased programmeeritavad võimalused võimaldavad meie helisüsteemid mugandada iga ruumiga perfektselt. Vaid süsteem, mis arvestab iga ruumi eripära, suudab pakkuda funktsionaalset terviklahendust nii koosolekute kui ka konverentside läbiviimiseks.

Meie poolt pakutavad lahendused kasutavad tootjate Shure, JBL Professional, Tascam, Crown ning Neutrik tooteid tagamaks täieliku töökindluse.


Kaasaegne ning korralikult läbimõeldud süsteem tasub ennast ära mitmes aspektis:

- Tänu kasutajasõbralikkusele kaob igale koosolekule eelnev seadistuse aeg, töötajatel on lihtne süsteemi kasutada.
- Ettevõtte süsteemi administraatoril on kindlus, et süsteemid töötavad laitmatult ning ei vaja pidevat seadistamist ega hooldust,       võimaldades seeläbi teha oma tööd efektiivsemalt.
- Tänu ülimalt puhtale ning selgele helile on kommunikatsiooni kadu minimaalne ning osalejad saavad keskenduda tööle.
- Ruumi kujundus ei vaja muudatusi kuna meie poolt pakutavad süsteemid on täielikult integreeritavad sobides seeläbi igasse interjööri.
- Süsteemid on integreeritavad kõigi videolahendustega vähendades seeläbi investeeringute vajadust.


KODULAHENDUSED

Soovid kuulata terrassil raadiot samal ajal, kui saunas mängib mõnus playlist?

Muusika on muutunud meie igapäeva elu lahutamatuks osaks, seda nii tööl, liikvel olles kui ka kodus. Meie pakutavad integratsiooni lahendused toovad läbimõeldud helisüsteemi Sinu koju. Jaota oma maja ja krunt vastavalt soovidele heli tsoonideks, kus igaühes võid kuulata erinevat muusikat - las köögis mängib raadio samas kui elutoas on mängimas Spotify. 

Me loome süsteemi igale majale ja krundile vastavalt kliendi soovidele ning võttes arvesse nii ruumi kuju, ehitusmaterjale kui ka mööbli paigutust. Lahendused on täielikult integreeritud ehitisse seega sisekujundus ei saa sellest häiritud. Igale projektile rätsep lahenduse pakkumine tagab, et heli jaotus ruumides oleks ühtlane ning ei tekiks kohti kus heli on ülevõimendatud samas kui ruumi teises nurgas on heli tase puudulik. Heli puhtus ning ühtlus on siinkohal võtmesõnadeks.